Kaydol Oyna

Kaydoloyna.com a Hoşgeldiniz >

 UÇAN EJDER

Dünyada devrim açan Legend Online oyunundan sonra bu tür oyunlar çok fazla ilerleme kaydetmiştir. Türkiye’de Türkçe dil desteğine sahip oyunlardan biri olan Uçan Ejder yayınlandığı günden bugüne kısa sürede çok fazla kullanıcıya ulaşmıştır. Yayıncı firması Elex-Tech olan oyun firmaya bağlı başka oyunları da ülkemizde mevcuttur. Oyundaki ana karakter ejderhalardır savaşları kazanıp görevleri tamamladıkça istediğiniz ejderha yumurtalarına sahip olursunuz. Hikâyenin aslı kaçırılan ve ejderhaların kraliçesi olan Kraliçe Maya’yı kurtarmak için geçen maceralardır.
 
Bu ejderha yumurtaları içinden farklı özellikte ejderhalar doğar. Her bir ejderha sizin hareketlerinizi kontrol eder siz bir canavara saldırdığınızda onlarda sizinle beraber saldırır. Özelleştirme sıklığının da fazla olduğu oyunda isterseniz ejderhalara çeşitli eşyalar giydirebilir ya da farklı takılar takabilirsiniz. Her takılan elbise ve takının birbirinden farklı özellikleri vardır. Oyun üç sınıf bulunmaktadır. Sihirbaz, Savaşçı ve Avcıdır.
Sihirbaz, ejderler arasında büyü yapan ve büyü gücü kuvvetli karakterdir. Savaşçı, saldırıda ön planda olan ve özelleştirmeleri fazla olan karakterdir. Avcı, ejderlerden tehlikeli olan karakterdir saldırı ve savunma gücü diğerlerinden fazladır.
 
Oyunda üç ana karakterin cinsiyetlerini de siz belirleyebilirsiniz. Belli düşmanlara karşı grup oluşturarak savaşabilirsiniz. Çok fazla sunucuya sahip olan oyun içerisinde gerekli olan eşyaların alım satımının yapıldığı noktalar vardır. İsterseniz bu noktalarda takas yaparak kendinize gerekli olan materyalleri temin edebilirsiniz.
 
Uçan Ejder de görev tamamlamanın yanında oyunda online olmakta gerekmektedir. Bazı özellikler günlerin belli saatlerinde olabileceği gibi belli saatlerde çevrimiçi kalarak ta temin edilebilir. Sizlerde çok rollü oyunlar oynamayı seviyorsanız Uçan Ejder tam size göre bir oyun. Sitemiz üzerinden tarayıcınızla oyunu online oynayabilirsiniz. İsterseniz sitemizdeki oyunlar hakkında detaylı bilgiler alabilir ya da paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 
sponsorlu bağlantılar
sponsorlu bağlantılar

UÇAN EJDER oyununa kayıt olmak için tıklayın

Diğer Online oyunlar

  • Star Trek OnlineStar Trek Online  (54)

    Bilim Kurgu tutkunlarının aklından silinmeyen ilk bilim kurgu dizilerinden olan Star Trek dizisini yansıtan Star Trek Online bir MMORPG oyunudur.   Star Trek Online oyununda kendi geminizin kaptanı olarak uçsuz bucaksız uzayın derinliklerinde seyahat ederek yeni gezegenler ve yaşam türleri keşfetme imkânı sağlanmaktadır. Uzayın derinliklerinde hayatta kalabilmek için savaşmak zorunda kaldığ

  • Shot OnlineShot Online  (53)

    Son yıllarda artan online oyun taleplerini karşılamak için aksiyon, spor, hedef oyunları gibi farklı kategorilerde binlerce oyun geliştirilmektedir. Bunlardan bazıları oyun tutkunları tarafından beğeni kazanırken, bazıları ise diğerleri kadar başarılı olamamaktadır. Özellikle spor tutkunlarını bilgisayar ile buluşturan spor kategorisinde futbol, basketbol, tenis, golf gibi alt kategoriler yer almaktadır. Spor

  • ANTİN QUNTİNANTİN QUNTİN  (73)

    Çatışma ve savaş oyunları her zaman kişilerin dikkatini çeken oyun türleri olmaktadır. Silahlar stratejiler özellikle erkeklerin dikkatini çeken savaşa ait aletler ve planlar olmuş olmakta ve dünya üzerinde bu konulara dair çokça oyun üretilmiş olmaktadır. Artık savaş oyunları CDler ve playstationlar tarafından oynanmakta gelişen teknolojiyle birlikte artık savaş oyun