Kaydol Oyna

Kaydoloyna.com a Hoşgeldiniz >

 UÇAN EJDER

Dünyada devrim açan Legend Online oyunundan sonra bu tür oyunlar çok fazla ilerleme kaydetmiştir. Türkiye’de Türkçe dil desteğine sahip oyunlardan biri olan Uçan Ejder yayınlandığı günden bugüne kısa sürede çok fazla kullanıcıya ulaşmıştır. Yayıncı firması Elex-Tech olan oyun firmaya bağlı başka oyunları da ülkemizde mevcuttur. Oyundaki ana karakter ejderhalardır savaşları kazanıp görevleri tamamladıkça istediğiniz ejderha yumurtalarına sahip olursunuz. Hikâyenin aslı kaçırılan ve ejderhaların kraliçesi olan Kraliçe Maya’yı kurtarmak için geçen maceralardır.
 
Bu ejderha yumurtaları içinden farklı özellikte ejderhalar doğar. Her bir ejderha sizin hareketlerinizi kontrol eder siz bir canavara saldırdığınızda onlarda sizinle beraber saldırır. Özelleştirme sıklığının da fazla olduğu oyunda isterseniz ejderhalara çeşitli eşyalar giydirebilir ya da farklı takılar takabilirsiniz. Her takılan elbise ve takının birbirinden farklı özellikleri vardır. Oyun üç sınıf bulunmaktadır. Sihirbaz, Savaşçı ve Avcıdır.
Sihirbaz, ejderler arasında büyü yapan ve büyü gücü kuvvetli karakterdir. Savaşçı, saldırıda ön planda olan ve özelleştirmeleri fazla olan karakterdir. Avcı, ejderlerden tehlikeli olan karakterdir saldırı ve savunma gücü diğerlerinden fazladır.
 
Oyunda üç ana karakterin cinsiyetlerini de siz belirleyebilirsiniz. Belli düşmanlara karşı grup oluşturarak savaşabilirsiniz. Çok fazla sunucuya sahip olan oyun içerisinde gerekli olan eşyaların alım satımının yapıldığı noktalar vardır. İsterseniz bu noktalarda takas yaparak kendinize gerekli olan materyalleri temin edebilirsiniz.
 
Uçan Ejder de görev tamamlamanın yanında oyunda online olmakta gerekmektedir. Bazı özellikler günlerin belli saatlerinde olabileceği gibi belli saatlerde çevrimiçi kalarak ta temin edilebilir. Sizlerde çok rollü oyunlar oynamayı seviyorsanız Uçan Ejder tam size göre bir oyun. Sitemiz üzerinden tarayıcınızla oyunu online oynayabilirsiniz. İsterseniz sitemizdeki oyunlar hakkında detaylı bilgiler alabilir ya da paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 
sponsorlu bağlantılar
sponsorlu bağlantılar

UÇAN EJDER oyununa kayıt olmak için tıklayın

Diğer Online oyunlar

  • Dragon PalsDragon Pals  (108)

    Dragon Pals, indirme yapmadan oynayabileceğiniz iki boyutlu bir tarayıcı oyunudur. R2 Games’in yapımcılığını yaptığı bu oyun hikayesini ejderhalar, insanlar ve kötü güçler arasındaki geçen olaylardan konu almaktadır.   Dragon Pals dünyasına üç farklı karakter ile dahil olabilirsiniz. Archers sınıfı en kısa sürede en çok hasarı veren sınıftır. Y

  • WAR COMMANDERWAR COMMANDER  (75)

    Kixeye tarından yayınlanan oyun savaş ve strateji oyunudur. Oyunda para birimi altın olarak geçmektedir. Kendi birliğinizi oluşturmak için altına ihtiyacınız vardır binaları geliştirmek için malzeme almanız ve yapılı binaların enerji ihtiyaçlarını karşılamak için enerji santralleri üretmek zorundasınız. Etrafınızda diğer birliklere saldırarak ve görevlerini yerine getirerek

  • EvonyEvony  (43)

    yunlar birçok kişi için boş zaman aktivitesi olmakla birlikte birçoğumuz için ise bağımlılık yaratarak hayatımızın bir parçası haline gelebilmektedir. Ortaçağda geçen bir dönemi anlatan Evony’ de bağımlılık yaratan gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri olarak öne çıkmaktadır.   Evony; geliştiricisi ve yayıncısıyla aynı adı